Japoński lifting twarzy bez skalpela

Masaż KOBIDO - odkryj tajemnicę wiecznej młodości

BELLEZA Beauty Rzeszów Masaż KOBIDO

Masaż KOBIDO - starożytna droga do piękna

Pozostała oferta Salonu BELLEZA - Beauty

Masaż KOBIDO? - oraz jego etapy

BELLEZA Beauty Rzeszów Masaż KOBIDOBELLEZA Beauty Rzeszów Masaż KOBIDO
< zobacz >

Masaż KOBIDO jest idealną propozycja dla osób które chcą wpłynąć pozytywnie na stan swojej cery ale i na układ nerwowy, dzięki głębokiemu relaksowi, jaki niesie za sobą ten zabieg.

Jest to również naturalna alternatywa dla zabiegów medycyny estetycznej. Świetnie sprawdzi się u osób które chcą pozbyć się niechcianych zmarszczek.

Sesje KOBIDO spowalniają starzenie się skóry, poprawiają owal twarzy, pobudzają krążenie krwi i limfy, sprzyjają produkcji kolagenu, odnawiają naskórek, zmniejszają zmarszczki, obrzęki i cienie, poprawiają teksturę skóry, rozluźniają mięśnie twarzy i szyi, zapewniają głęboki relaks.

KOBIDO, czyli Sensei Japan Lifting, to unikalna forma sztuki masażu, która wykazuje silne działanie liftingujące na skórę twarzy. To jedna z najstarszych i najbardziej wymagających technik masażu na świecie, a sama nazwa oznacza „starożytną drogę do piękna”.

Proces składa się z kilku etapów, począwszy od rozluźnienia napięcia mięśni mimicznych, przez głęboki i relaksujący masaż umysłu i ciała, drenaż limfatyczny, aż po lifting, tonizację i ukojenie, włączając w to również akupresurę twarzy, która polega na charakterystycznych uciskach, pomagających przywrócić pozytywny bilans energetyczny organizmu.

Ponadto, masaże KOBIDO wzbogacane są o kinesiotaping estetyczny, który wspomaga i przedłuża uzyskane efekty zabiegu.

Na jakie efekty możemy liczyć po masażu KOBIDO? 

 

 • usuwanie toksyn, zanieczyszczeń i martwych komórek naskórka, co pozwala na naturalne rozjaśnienie skóry,
 • pobudzenie metabolizmu komórkowego, co przyspiesza regenerację skóry,
 • stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, które wpływają na jędrność, elastyczność i młody wygląd skóry,
 • redukcja napięć mięśniowych, w tym zmarszczek mimicznych oraz napięć w okolicach szyi, klatki piersiowej i konturu twarzy,
 • łagodzenie skutków napięć w okolicach szczęk i twarzy, co może pomóc w przypadku bruksizmu,
 • relaksacja mięśni okolic oczu, szczególnie dla osób pracujących przy komputerze i borykających się z tzw. „ciężkimi powiekami”.

Systematycznie wykonywany masaż KOBIDO:

Zabieg ten skutkuje zauważalną poprawą konturu twarzy, zapobiega powstawaniu nieestetycznych „chomiczków”, wygładza bruzdy nosowo-wargowe, „lwią zmarszczkę”, linie wokół ust i czoła, a także przyczynia się do zwiększenia elastyczności i jędrności skóry.

Zabieg ten pomaga w redukcji obrzęków, dostarcza skórze tlenu i wartościowych składników odżywczych, a także poprawia nastrój i przynosi relaks.

Ponadto może łagodzić bóle głowy u osób, które cierpią z powodu migren, działa przeciwdziałająco wobec stresu i redukuje problemy z układem pokarmowym.

Zabieg ten pomaga również w regulowaniu bilansu energetycznego całego ciała.

Przeciwwskazania

Przed wykonaniem każdego zabiegu pielęgnacyjnego należy dokładnie prześledzić listę przeciwwskazań. Także w przypadku masażu Kobido bardzo ważne jest, aby pamiętać o tym kroku. Pozwoli to na uniknięcie niepożądanych skutków ubocznych i sytuacji, w których efekty nie będą zadowalające. Na szczęście ilość przeciwwskazań do stosowania masażu Kobido jest znacznie mniejsza niż w przypadku innych zabiegów o podobnych efektach.

Osoby, które zmagają się z jedną z poniższych przypadłości, powinny zrezygnować z masażu Kobido:

 • Stany zapalne skóry,
 • Otwarte rany i otarcia,
 • Gorączka,
 • Nieleczone nadciśnienie tętnicze,
 • Choroba naczyniowa,
 • Trądzik różowaty w momencie zaostrzenia,
 • Stany ropne uzębienia,
 • Nowotwory,
 • Nici liftingujące.

Masaż Kobido - jak często?

Masaż Kobido jest skutecznym, nieinwazyjnym sposobem na poprawę wyglądu skóry i redukcję zmarszczek. Warto jednak pamiętać, że efekty te będą krótkotrwałe, jeśli zabieg nie będzie wykonywany regularnie. Zalecana ilość sesji masażu Kobido to 12, a ich częstotliwość powinna być ustalona indywidualnie w zależności od potrzeb skóry. Przed przystąpieniem do masażu Kobido warto prześledzić listę przeciwwskazań, aby uniknąć niepożądanych skutków ubocznych. W salonie BELLEZA Beauty przeprowadzimy dokładną analizę problemu skóry twarzy i dobiorą odpowiednią liczbę zabiegów, by efekty były maksymalne i długotrwałe.

Jak często powinno się wykonywać zabiegi masażu Kobido, aby osiągnąć najlepsze efekty?

Osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z takich zabiegów, powinny zacząć od regularnych masowań, przeprowadzanych z częstotliwością 2-3 razy w tygodniu.

Dla młodej skóry twarzy wystarczy jedna sesja miesięcznie, aby zapobiec procesom starzenia. W przypadku skóry matowej z pierwszymi oznakami starzenia, zaleca się wykonywanie masażu Kobido raz w tygodniu przez okres od 2 do 3 miesięcy, aby uzyskać najlepsze efekty, takie jak poprawa owalu i rysów twarzy, rewitalizacja zmęczonej skóry i intensywne odżywienie.

Ponieważ każdy rodzaj skóry ma swoje specyficzne potrzeby, najlepszą częstotliwość zabiegów ustali dla Ciebie nasz specjalista. Regularne zabiegi przyspieszą regenerację komórek i przywrócą zdrowy i świeży wygląd Twojej skóry twarzy.

BELLEZA Beauty Rzeszów Masaż KOBIDO

BELLEZA - jedyny sposób na witalną i piękną skórę twarzy

Pozostała oferta Salonu BELLEZA Beauty